Jiletli Tel Fiyatları

Jiletli Tel Fiyatları

Jiletli Tel Fiyatları

'

Dikkat köpek var yazısını görüp binaların bir metre ötesinden tırsa tırsa geçme zamanı artık geçti. Jiletli teller günümüzde korunmak istenilen bölgeler ya da alanlar için güvenlik amaçlı olarak kullanılmaktadır. Genelde çitlerin üzerine olacak şekilde yüksek bölgelere monte edilmektedir. Güvenlik amacıyla kullanıldığı için üzerinden ya da içinden geçmeye çalışan kişiye zarar verebilmektedir.  Profesyonel bir güvenlik aracı olduğu için genelde askeri alanlarda, ülke sınırlarında, cezaevlerinde, konsolosluklarda, karayollarında, havaalanlarında ya da nükleer araştırma merkezi gibi önem arz eden yerlerde kullanılmaktadır. Bunun yanında isteğe bağlı olarak site, apartman, okul ya da villa gibi yerlerde de kullanılabilir. Kullanımı güvenli olduğu için diğer tel türlerine göre daha maliyetlidir. 

Jiletli tel fiyatları kullanılacak olan alanın uzunluğuna göre değişir. Fiyatları etkileyen şeylerden bir tanesi de jiletli tel modelleridir. Kaynaklı, helezon, düz hat ve olimpik düzlemsel şeklinde çeşitleri vardır. Çit ya da duvar üzerine monte edilebilir. Paslanmaz ve deforme olmazlar. Ayrıca montajları kolaydır. Montajın firmamız yetkilileri tarafından yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Jiletli tellerin görünüşü şık ve sadedir. Bahçelerinizle gayet uyumlu olabilir yani.  Basit ama etkili bir güvenlik aracıdır. Metal renk başta olmak üzere birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Genellikle çelikten yapılmaktadır. Çeliğin tercih edilmediği jiletli tel türlerini firmamız olarak tavsiye etmiyoruz.  Dayanıklı, uzun ömürlü ve paslanmazdırlar.

Jiletli tel fiyatları, telin üretildiği yer ile sizin kullanmak istediğiniz yer arasındaki mesafeye göre de değişebilir. Kullanım alanının uzunluğu fiyatın başka bir belirleyicisidir.  Ayrıca Jiletli telin uzunluğunun yanında telin üzerindeki jilet sayısı fiyatı etkileyen şeylerden bir tanesidir.

Günümüzde modern güvenlik araçlarından biri olarak görülen jiletli tellerin kullanım alanları her geçen gün artmaktadır. Jiletli telleri kullanma gereği hisseden herkes artık kolayca firmamıza ulaşarak bu tellerden temin edebilir.  Temin süresi kullanılacak alanın uzunluğuna göre değişiklik gösterir. Örneğin bir apartman çevresi için 1 günde teslimat yapılır. Fakat bu alan daha büyük ya da uzak yerde ise bu süre 1 haftaya kadar uzayabilmektedir. Tellerin kalitesi konusunda firmamız garanti vermektedir. Ayrıca montaj işlemleri firma yetkililerimiz tarafından yapılmaktadır.

Tarih: 23-02-2018

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü