Jiletli Tel Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Jiletli Tel Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Jiletli Tel Fiyatları Nasıl Belirlenir?

'

Jiletli tellerin en önemli özelliklerinden bir tanesi psikolojik olarak caydırıcılık özelliğinin bulunmasıdır.  Güvenlik altına alınmak istenilen alanların güvenliği her zaman köpekler, kameralar ya da güvenlik görevlilerince sağlanamayabiliyor. Alanın geniş olması maliyetin artmasına sebep olabiliyor. İşte tam da burada jiletli teller devreye giriyor. Jiletli tellerle güvenlik altına almak istediğiniz alan ne kadar geniş olursa olsun güvenliği sağlayabilirsiniz. Jiletli teller duvarların üstüne, çitlerin hem üstüne hem de altına monte edilebilir. Alan ne kadar artarsa fiyatlarda o kadar artar. Fiyatların belirlenmesin söz konusu alanın genişliği, uzaklığı ve jiletli telin modeli etkili olur.

Jiletli tellerin modellere göre fiyatları değişir. Modeller şu şekildedir: Kaynaklı, helezon, düz hat ve olimpik düzlemsel olarak dörde ayrılmaktadır.

Düzlemsel jiletli tellerin 45cm, 60cm ve 90cm olan çeşitleri vardır. Helezonik olanların ise 45cm, 60cm, 70cm ve 95cm yükseklikte olanları vardır.  95 cm çaplı olanların 15 metre açılma mesafesi, 15 kg rulo ağırlığı vardır. Çapı 70cm olanların 11 metre açılma mesafesi ve 11,5 kg rulo ağırlığı vardır. Çapı 60cm olanların 9 metre açılma mesafesi ve 10 kg rulo ağırlığı vardır. 45 cm çaplı olanların ise 7 metre açılma mesafesi ve 7 kg rulo ağırlığı vardır. Düz hat olanlar ise genelde 10kg şeklinde satılır ve 100-110 m açılırlar. Bu kriterler değiştikçe fiyatlarda değişir. Montaj işlemleri firmamızın uzman elemanları tarafından itinayla yapılır. Montajın nereye yapılacağı önemlidir. Çitin ya da duvarın üstüne ya da altına olması veyahut direklerin üstüne yapılacak olan montaj işlemlerinin ücretleri değişir. 

Jiletli tel yapılacak olan yerin firmamıza olan uzaklığı da fiyatların değişiklik göstermesine sebep olmaktadır. Üretim yerimiz İstanbul’da olduğu için Anadolu’daki şehirlerde fiyatlar İstanbul’a göre değişmektedir.

Güvenliğin çok önemli bir hale geldiği günümüzde bizde firmamız olarak üstümüze düşen görevi yerine getiriyor ve size en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. İhtiyacınız olduğu konularda firma yetkililerimizle irtibata geçip arzu ettiğiniz siparişlerinizi verebilirsiniz. Eminiz ki firmamızın farkını ve kalitesini hissedeceksiniz.

Tarih: 23-02-2018

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü