Tel Örgü Fiyatları

Tel Örgü Fiyatları

Tel Örgü Fiyatları

'

Sınır belirleme ve güvenlik amacıyla kullanılan tel örgüleri hemen hemen her alanda görmek mümkün. Tel örgüler; bahçe, arazi, çiftlik, orman, hayvanat bahçesi, liman, otopark, okul, hastane gibi alanlarda kullanılabilir. Çok çeşitli alanlarda kullanılan tel örgüler yüksek koruma imkanı sunarak sizin ve sevdiklerinizin kendini daha güvende hissetmesini sağlayacaktır. Depo, fabrika gibi alanlarda kullanarak mal ve ürünlerinizi tam ve etkin bir şekilde korumuş olacaksınız.

Tel örgüler doğa koşullarına dayanıklı, korozyona dirençli tellerdir. Olası bir kesilme halinde kesilen yerden sökülmeye devam etmez. Örgü biçimi buna müsaade etmez.siz de güvenlik altına almak istediğiniz alanlarda tel örgüleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.  Tel örgüleriniz firmamız tarafından yıllarca garantilidir. Zaman içinde size boya, tamir, bakım, onarım gibi dertler açmayacak kalitede üretilen çit sistemlerimizden siz de memnun kalacaksınız.

Tel örgüler yapıları itibari ile iki türdür.Tel örgü fiyatları tel örgünün türüne ve başka nedenlere bağlı olarak değişiklik gösteriri.

1-Galvaniz kaplı örgü teller: Sıcak daldırma yöntemi ile galvaniz ile kaplanan ve korozyona karşı dirençli hale gelen tel örgülerdir. Standart göz aralıkları ve galvaniz tel ağırlıkları vardır. 50x100 göz aralığı, 2mm tel çapı olan galvaniz teller ile göz aralıkları azaltılıp artırılan tel örgülerin fiyatları değişiklik gösterir.

2-PVC kaplı tel örgüler: Telin dayanıklılığını bir kat daha artırmak için galvaniz tellerin üzeri pvc denilen özel bir madde ile kaplanır. Göz aralıkları standart olarak 50x100 mm dir. Tel çapı 3-4 mm dir. PVC kaplı tel örgü fiyatları da göz aralıkları ve tel çapının kalınlığına bağlı olarak fiyatları değişiklik göstermektedir.

Tel örgü fiyatları galvaniz ve pvc tel örgü olmalarına, göz aralıklarına, tel kalınlığına ve kullanılan metrekareye göre değişmektedir. Buna ek olarak tel örgü montaj aşamasında kullanılan beton direkler ve boru direkler ve bu direklerin kullanım sıklığı tel örgü fiyatları üzerinde etkilidir.

Tel örgü siparişi vermek için bizimle irtibata geçin. Alanında uzman ekibimiz tarafından ölçüleriniz alınsın ve kısa sürede montajınız gerçekleşsin. Kesin ve en uygun tel örgü fiyatlarını almak için bizi arayın.

Tarih: 23-02-2018

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü