BİZDEN HABERLER

Tel Örgü Fiyatları

Tel Örgü Fiyatları

Sınır belirleme ve güvenlik amacıyla kullanılan tel örgüleri hemen hemen her alanda görmek mümkün. Tel örgüler; bahçe, arazi, çiftlik, orman, hayvanat bahçesi, liman, otopark, okul, hastane gibi alanlarda kullanılabilir. Çok çeşitli alanlarda kullanılan tel örgüler y& Haberin Devamı..

Tarih: 23-02-2018

İstanbul Çit Firmaları

İstanbul Çit Firmaları

Böylesine kalabalık ve güvenlik sorunu olan bir hayatta yaşayıp da güvenlik önlemlerini almayı düşünemeyeceğiniz bir alan olduğunu firmamız adına düşünemiyoruz. Havalimanları, kamu alanları, bahçeler, havuzlar,  spor tesisleri, villalar, askeriyeler ve iş yerlerinin çalışma alanların Haberin Devamı..

Tarih: 23-02-2018

Jiletli Tel Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Jiletli Tel Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Jiletli tellerin en önemli özelliklerinden bir tanesi psikolojik olarak caydırıcılık özelliğinin bulunmasıdır.  Güvenlik altına alınmak istenilen alanların güvenliği her zaman köpekler, kameralar ya da güvenlik görevlilerince sağlanamayabiliyor. Alanın geniş olması maliyetin artmasına sebep olabili Haberin Devamı..

Tarih: 23-02-2018

Jiletli Tel Fiyatları

Jiletli Tel Fiyatları

Dikkat köpek var yazısını görüp binaların bir metre ötesinden tırsa tırsa geçme zamanı artık geçti. Jiletli teller günümüzde korunmak istenilen bölgeler ya da alanlar için güvenlik amaçlı olarak kullanılmaktadır. Genelde çitlerin üzerine olacak şekilde yükse Haberin Devamı..

Tarih: 23-02-2018

Galvaniz Kaplama Tel Çit

Galvaniz Kaplama Tel Çit

Dikenli Tellerin Paslanmaması İçin Kaplama Teknikleri   Punta kaynak yöntemi ile her hangi ek bir dolgu malzemesi gerektirmeksizin üretilen punta kafes telleri dış mekan kullanımlarında uzun süre dayanıklılığın sağlanması amacı ile galvaniz kaplama işlemine tabi tutulmaktadır. Tel çitler dış mekanlar Haberin Devamı..

Tarih: 12-03-2017

 
Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü