Hakkımızda

Güvenliğiniz Bize Emanet

Panel çit güvenlik sistemleri oyun sahaları alanında İstanbul'da kurulan eski bir geçmişe sahip olan firmamız bütün panel çit istemlerinin İmalat ve montajını başarıyla üstlenmektedir. Sürekli güncellenen ürün stokları ile gelişen dünyaya ayak uyduran ve teknolojik gelişmeleri takip eden firmamız yaşam alanlarınızın güvenliğini en iyi şekilde sağlarken, güncellediği ürünleri ile korumak istediğiniz alanların estetik bütünlüğünü ve doğal güzelliğini bozmadan güvenliğinizi yüksek seviyede sağlamaya yönelik kaliteli güvenlik panel çit sistemleri üretmektedir. 

Misyonumuz Müşteri Memnuniyeti

Bu alanda İstanbul'da öncü firmalardan biri olan şirketimizin temel misyonu müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur. Müşterilerin memnuniyetini sağlamanın tek yolunun kalite ve ucuzluğu bir arada sunmak olduğunun farkında olan firma yöneticilerimiz kalite ve ucuzluktan hiçbir zaman ödün vermeden bu alandaki faaliyetlerini sürdürmektedirler. Her geçen gün geliştirdiğimiz referanslarımız başarılarımızın kanıtıdır. 

Bireysel ve Kurumsal İhtiyaçlarınız

Panel çit güvenlik sistemleri alanında müşterilerimizin bireysel ve kurumsal olarak ihtiyaçlarını en iyi şekilde sağlamaya yönelik araştırma geliştirme çalışmalarımızın yanında, işinin ehli uzman keşif ekibimiz, müşteri temsilcilerimiz, ve yine işinde ehil montaj ekibimiz ile birlikte yaşam alanlarınızın güvenliğini üstleniyoruz. Ürünlerimiz Avrupa ve Dünya standartlarına uygun olarak imal edilmekte olup deformasyona ve paslanmaya karşı dayanıklıdırlar. Gerek İstanbul'da gerekse çevre illerde toptan ve perakende ürün satışlarımız devam etmektedir. Montaj işlemleri İstanbul ve ilçelerinde yapılabilmektedir.

Kalite ve Fiyat Garantisi

Panel çit ve tel örgü alanında imal ettiğimiz ürünler, ikinci üçüncü aracı firmalardan değil birinci elden tedarik etme şansını siz değerli müşterilerine vermektedir. Böylece hem kaliteli ürüne sahip olmak, hem de bunu en uygun fiyata sağlamak gibi iki önemli avantaja sahip olursunuz. Uzun yıllar boyunca kullanacağımız ürünlerimiz, yaşam alanlarınızı en iyi şekilde korurken hiçbir bakım gerektirmeyecektir. Firmamızı tercih etmenizin en önemli nedeni memnuniyetinizi sağlayacak geniş ürün yelpazesi, uzman proje ekibi ve uzman montaj ekibi ile sunduğumuz hizmetlerimizdir.

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü