Çim Çit

Bahçe, ev, villa gibi dekoratif bir çevreleme gerektiren bütün mekanlarda güvenle kullanılabilecek, dekoratif, şık ve dayanıklı çim çit çeşitlerimizle üstün hizmet sunmaya devam ediyoruz. Son zamanların en popüler çevreleme sistemleri arasında yer alan çim çitin en büyük özelliği sunduğu doğal görünümün yanı sıra sağladığı güvenliktir.

Çim Çit Ürün Özellikleri Nelerdir?

Dekoratif çim çitler güneş ışınlarına ve sıcaklık farkı yaratan doğa olaylarından etkilenmeyen özel PVCden üretilmektedir. Çim çit paslanmaz, rengi solmaz, pek çok işlemden geçirilerek oksitlenme ve korozyona karşı üretilen galvanizli teller ile üretilir. Çim çitler örgü tellerin soğuk ve metalik görünümüne karşın sıcak, dekoratif ve doğal görünen ürünlerdir. Ancak diğer metalik görünen çitlerin sağladığı güvenliği de sağlamaktadır. Rulolar halinde satışa sunulur ve montajı için özel bir ekibe ihtiyaç duyulmaz; kolayca monte edilebilir.

Yüksekliği 50- 80- 100- 120- 150- 200 cm olarak üretilen çim çitlerin rulo uzunlukları ise 10 metre olarak tasarlanmıştır.

Paslanmaz galvanizli teller üzerine PVC ile yerleştirilen çimler alev almaz, paslanmaz, solmaz, dökülmez ve ufalanmaz. Çim çitler yıkanabilir, boya tutmaz, dört mevsim yeşil görünümüyle mekanlarınızın ve evlerinizin çevresine sıcaklık ve şıklık getirir. Gerçek çim görüntüsüne sahip olan, her zaman bakımlı, şık ve temiz görünen çim çitlerimiz ile siz de çevrenize güzellik ve güvenlik getirin.

Çim Çit Nerelerde Kullanılır?

Çim çit çeşitleri dekoratif ve güvenilir bir şekilde bina ve bahçelerin çevrelenmesinde kullanılmaktadır. Özellikle site, villa gibi şık meskenlerin etrafında, lokanta ve kafeteryaların bahçelerinde, hatta kapalı ve yarı kapalı bölümlerinde, spor sahalarının etrafında, teraslarda kısacası dekoratif bir çevrelemenin uygun olduğu her yerde kullanılabilir. Son derece şık ve ekonomiktir; yıllarca güvenle kullanılabilir. Özellikle firmamız tarafından üretilen çim çitler firmamız garantisi altında olduğu için müşterilerimize güven verir.

Çim Çit Çeşitlerimiz Ve Fiyatlarımız

Türkiye’nin her yerine sevkiyat yapmaktayız. En kaliteli ve en ekonomik çim çitleri üreten firmamız sizlere bir telefon uzaklıkta! Arayın, çim çit fiyatları ve ürün hakkında merak ettikleriniz hakkında bilgi alın; siparişinizi verin ve kaliteyi ucuza almanın keyfini yaşayın. 

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü