Çit Filesi

Bahçe tel çit örtüsü ya da çit örtüsü olarak da bilinen çit filesi rüzgarı kesmek, görsel olarak hoş bir görüntü sağlamak ve kısmi anlamda görüntüyü engellemek amaçlarıyla kullanılmaktadır.

Çoklu kullanım alanı özelliklerine sahip olan çit filesi uzun yıllar kullanılabilmesi, garantili olması ve sağladığı hava sirkülasyonu sayesinde modern bir file çeşidi olarak tercih edilmektedir. Pek çok yerde ve çok amaçlı olarak kullanılan çit filesi firmamızın kalitesi ve ekonomik fiyatları ile kapınıza geliyor.

Çit Filesi Nerelerde Kullanılır?

Çit filesi pek çok amaç için kullanılabilir. Bahçelerin, villa ve sitelerin etrafını çevirmek, görüntüyü engellemek, rüzgar ve direkt güneş ışınlarını kesmek, kafe ve lokanta gibi yerlerin açık oturma alanlarını korunaklı hale getirmek, araçları ve bahçeleri doludan korumak, bahçeleri ve bitkileri şiddetli rüzgardan ve kuşlardan korumak, seralardaki ürünleri korumak, ürün toplamak ve kurutmak gibi pek çok amaçla kullanılmaktadır. 75lik ve 95lik olmak üzere iki farklı çeşitte üretilen çit filesi çeşitleri firmamız tarafından ihtiyaç duyduğunuz ebatlarda üretilerek hızlı bir şekilde adresinize gönderilmektedir.

Çit Filesi Özellikleri

  • Çit filesi şiddetli rüzgarın olumsuz etkilerini azaltır.
  • Güneş ışınlarının direkt gelmesinden kaynaklı oluşan rahatsızlığı ortadan kaldırır.
  • Dolu ve şiddetli yağmurun olumsuz etkilerini azaltır.
  • Doğal, modern ve sağlam bir görünüşe sahiptir.
  • Firmamızın ürettiği çit fileleri 5 yıl garanti altındadır; size uzun yıllar ilk günkü gibi sağlam bir kullanım sağlar.
  • Ev ve bahçelerinizin dışarıdan görünümünü engeller, size rahatlık sağlar.
  • Montajı son derece basittir; özel olarak bir usta bulmanıza gerek kalmaz.
  • İstenilen ölçülerde üretilir.
  • Müşterimiz tarafından istenirse kenarlarına şerit dikimi ve 1er metrelik aralıklarla kuşgözü halka eklenebilir.

Çit Filesi Fiyatları

Çit filesi firmamız tarafından yıllardır üretilmekte olan ve müşterilerimiz tarafından kalitesi tam not almış ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Sizlerin memnuniyetini sağlamak ve en ekonomik fiyatlarla hizmet vermek için çalışan firmamız dilediğiniz her zaman size üstün hizmet sunmaktadır. Ürün çeşitlerimiz, çit filesi fiyatları ve size özel ödeme seçeneklerimiz hakkında bilgi almak için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü