Beton Direkli Çit

Tel Çit Sistemleri
Beton Direkli Çit

Yüksek kalitesi, sağlamlığı ve sağladığı güvenlik ile yıllardır her türlü arsa ve arazinin kapatılmasında kullanılan beton direkli çit çeşitlerimiz firmamızın sunduğu avantajlı fiyatlarla kapınıza geliyor. Aklınıza gelebilecek her türlü arsa ve arazinin çevrelenmesinde güvenle kullanılan ve dayanıklılığı ile bildiğimiz beton direkli çitler bizim firmamızın garantisi ile kalitesini ve dayanıklılığını zirveye taşıyor.

Beton Direkli Çit Uygulaması

Zemine 3er metre aralıklarla açılan çukurlara beton direkler özenle yerleştirilir. Ürünlerimizin kalitesini arttıran en önemli faktörlerden birisi de beton direklerin Nato tipi beton direkler olmasıdır. Bu direkler sağlam ve güvenli bir şekilde zemine yerleştirildikten sonra çekilecek çitin altına gelen kısma boydan boya beton dökülerek direkler bu beton platforma tutturulur. Orta kısımlarda ihtiyaç duyulan aralıklarda ve arazinin her köşesinde durdurucu payanda monte edilmesi sayesinde çevreleme sistemi en dayanıklı hale getirilir.

Direkler istenilen şekilde yerleştirildikten sonra istenilen çit yerleştirilir. Bu çit örgü teli (fens teli) olabileceği gibi dikenli tel, galvaniz tel veya PVC kaplı tel olabilir. Bu tel seçimi tamamen müşterimizin istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak belirlenmektedir. Özel üretim malzemelerimiz ve tekniğimizle ürünlerimiz asla paslanmaz, bükülmez, kırılmaz ve doğa olayları neticesinde yıpranmaz.

Beton Direkli Çit Uygulama Alanları

Güvenlik, sınır koruma ve istenmeyen faktörleri (insan, araç, hayvan vs.) uzak tutma amaçlı olarak yapılan beton direkli çit çeşitleri hava alanlarından tutun çiftliklere, otoyol kenarlarından fabrika ve depolara kadar pek çok yerde kullanılmaktadır. Boru direkli çitlere oranla maliyeti biraz daha yüksek olsa da beton direkler sayesinde çok daha dayanıklı ve uzun süreli kullanılabileceğini söylemek mümkündür.

Firmamız

Firmamız yıllardır arsa kapatma ürünleri üretmekte olup kalitesinden ve ekonomik fiyatlarından dolayı Türkiye genelinde en çok tercih edilen firma haline gelmiştir. Bütün ürünlerimizi tasarımdan üretim aşamasına kadar kalite standartlarımız gereği kontrol eder ve sağlamlığından emin oluruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden daha çok önemlidir. Aynı zamanda firmamız en ekonomik çit çeşitleri ve uygun ödeme koşulları sayesinde sizlerin takdirini kazanmaktadır. En ucuz fiyat garantisini verirken kalitemizden asla ödün vermeyiz. Ürünlerimizin tamamı firmamız tarafından garanti altına alınır; ürünlerimiz ömür boyu güvenle kullanılabilir. 

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü