Dekoratif Panel Çit

Panel Çit
Dekoratif Panel Çit

Panel çitler pek çok farklı ürün modelleri ile dekoratif, şık ve sağlam çevreleme sistemleri olarak sıkça tercih edilmektedir. Bütün ihtiyaçlara uygun bir panel çit modeli mevcuttur. Bina ve bahçelerinizin etrafını çevrelemek için kullanılan dekoratif panel çit binalarınızı görsel kirlilikten uzak, son derece şık ve estetik gösteren özel bir sistemdir. Dekoratif panel çitler dekorasyon anlamında yarattığı güzel ve modern görünümünün yanı sıra pek çok özelliğe sahip fonksiyonel ürünlerdir.

Dekoratif Panel Çit Ürün Özellikleri

Diğer tüm panel çitler gibi dekoratif panel çitler de sıcak daldırma galvanizli tel ve profillerden üretilerek üzerine PVC kaplama yapılarak daha dayanıklı ürünler elde edilmesiyle oluşur. Ürünün teknik özellikleri dekoratif panel çitleri uzun yıllar kullanılabilecek; renk solması, oksitlenme, korozyon gibi olumsuzluklara karşı korumaktadır.  Yatay ve dikey çubukların sahip olduğu kesit kalınlığı ve bükümlerin presle uygulanması panel çitlere rijit (sert) ve dik bir duruş sağlar. Mukavemetli yapısıyla ve dayanıklılığı ile dekoratif çit modelleri görselliğin yanı sıra sağlamlık da vaat eder.

Dekoratif Panel Çit Nerelerde Kullanılır?

Dekoratif panel çit pek çok alanda kullanmak mümkündür; okul bahçelerinden site çevrelerine, restoranlardan müstakil evlere, arazilerden hastane bahçelerine kadar pek çok yerde çevreleme amacıyla kullanılabilir.

  • Dekoratif panel çitler şıktır; son derece modern ve estetik bir görünüme sahiptir.
  • Panel çit özelliği ile diğer çitler gibi düzenli bakım ve onarıma ihtiyaç duymaz. Yıllarca boya ve temizlemeye gerek duyulmaksızın kullanılabilir.
  • Sağlamdır; kırılma, bükülme, bozulma, çatlama gibi olumsuzluklar yaratmaz.
  • Ekonomiktir; sahip olduğu özellikler ve kullanım süresi düşünüldüğü zaman oldukça uygun fiyatlarla yaptırılabilir.

Dekoratif Çit Modellerimiz

Firmamız kendisini daima yenileyen çalışma prensibi, uzman personelleri ve başarılı ekip arkadaşları ile sizlere sunduğu dekoratif çit modellerimiz en ekonomik ve kaliteli sistemleri size sunmaktadır. Sizlerin memnuniyetini esas alarak çalışmaktayız ve bu nedenle de panel çit üretimi ve montajı yapan firmalar arasında lider konumda bulunmaktayız. Dekoratif panel çit modellerimizi ve fiyatlarımızı görmeden karar vermeyin!

Firmamızın dekoratif panel çit fiyatları ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için www.hakanpanelcit.com web sitemizden bize ulaşabilirsiniz. 

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü