Duble Panel Çit

Panel Çit
Duble Panel Çit

Panel çitler kuşkusuz son yılların en favori bahçe çevreleme ürünü haline geldi. Estetik yapısı, duruşu, sağlamlığı ve dayanıklılığı ile bahçe ve arazi çevrelemek için kullanılabilecek en güzel ve dayanıklı ürün panel çitlerdir.

Duble Panel Çit Teknik Özellikleri

Panel çit modelleri arasında güvenliği veya sağlamlığı arttırmak için farklı ürünler yer almaktadır. En sağlam panel çit ürünlerimiz arasında duble panel çit yer almaktadır. Duble panel çitin diğer panel çitler gibi galvaniz tel üzerine PVC kaplaması dışında şu özelliği vardır; yatay telleri çift sıra metal tellerle oluşturulan duble panel çit ve çitin profil direkleri metal kelepçeli cıvatalar ile birbirine kilitlenmektedir yani sökülmesi ve kırılması mümkün değildir.

Duble Panel Çit Nerelerde Kullanılır?

Duble panel çit sağlamlığı ve dayanıklılığı ile otoyollar, refüjler, sanayi bölgeleri, sahil kenarları,  park ve bahçeler, askeri alanlar, karakollar, siteler, villalar gibi sağlamlık ve güvenlik ihtiyacı duyulan pek çok yerde kullanılmaktadır. Duble panel çit modelleri görsel anlamda oldukça doğal ve estetik görünür; aynı zamanda çok güçlü ve sağlamdır. İstenilen her türlü bina ve mekanın çevrelenmesi için rahatlıkla kullanılabilir.

Duble Panel Çit Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Her şeyden önce ömürlük kullanabileceğiniz bir ürün olan duble panel çiti satın almadan önce ihtiyacınızı net olarak belirlemelisiniz. İhtiyacınız olan ortalama bir yükseklikte ve çok sağlam bir çevreleme ise duble panel çit sizin için en doğru seçim olacaktır. Ancak ihtiyaçlarınız daha fazla ise ve en üst düzey güvenlik önlemi istiyorsanız firmamızın diğer panel çit ürünleri hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Firmamız

Firmamız en kaliteli ve en uzun süre dayanacak duble panel çit modelleri üreten bir firmadır. Firma olarak ilk hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetidir; bu nedenle firmamızın garantisi altında olan ürünlerle sizlere hizmet vermekteyiz. Uzman teknik personellerimiz ve montaj ekibimiz ile size en kısa sürede en kaliteli hizmeti vermekteyiz.

Duble Panel Çit Fiyatları

Ürünlerimiz uygulanacak alan hesaplandıktan sonra fiyatlandırılmaktadır. Size en ekonomik ve en kaliteli ürünlerle hizmet vermekte olan firmamıza www.hakantelorgu.com adresinden ulaşarak duble panel çit fiyatları ve uygulama teknikleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü