Düz Hatlı Jiletli Tel

Jiletli Tel
Düz Hatlı Jiletli Tel

Yüksek koruma sağlanması gereken alanlarda caydırıcılık sağlamak için kullanılan jilletli teller pek çok yerin sınırlarının belirlenmesinde, duvarlarının üzerinde veya panel çitlerin üzerinde kullanılmaktadır. Çoklu kullanım özellikleri sağlayan jiletli tel çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi olan düz hatlı jiletli tel firmamızın üstün kalitesi ve ekonomik fiyatlarıyla kapınıza geliyor.

Üstün kalite standartlarında üretilen ve kalite belgelerine sahip olan ürünlerimiz müşterilerimiz tarafından tam not almaktadır. Sıcak daldırma galvanizli çelik teller ve galvaniz kaplama ile sağlamlığı arttırılmış, ince ve keskin jiletler eklenmiş düz hatlı jiletli tellerimiz firmamızın garantisi altındadır.

Düz Hatlı Jiletli Tel Özellikleri

2,5 mm kalınlığında çekirdek telin galvaniz kaplaması ile üretilen düz hatlı jiletli tel jilet kısımları paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Düz hatlı jiletli teller;

  • Yıllarca ilk günkü görünümü ve özellikleriyle kullanılabilir.
  • Paslanmaz, korozyona uğramaz, şekli bozulmaz.
  • Sökülmeye, kırılmaya, darbelere karşı dayanıklıdır.
  • Firmamız tarafından garanti altındadır.

Düz Hatlı Jiletli Teller Nerelerde Kullanılır?

Düz hatlı jiletli teller korumak istenilen her türlü arsa, mesken ve bahçelerin etrafında kullanılabilir. Askeri alanlar, fabrika çevreleri, depo ve ambarlar, özel korunaklı bölgeler, sınırlar, devlet koruması altında olan yerler, ören yerleri ve tarihi eserlerin bulunduğu araziler, organize sanayi bölgeler, güvenlik gerektiren her türlü mesken ve mahallelerin çevresinde kullanılan jiletli teller görüntüsü ile caydırıcı, sağlamlığı ile kullanışlıdır.

Düz hatlı jiletli telleri ister doğrudan, ister duvarların üzerine, ister panel çit veya fens teli uygulamalarının üzerinde kullanabilirsiniz. Montajı için uzman bir ekip gerekmez, kendiniz uygulayabilirsiniz. Uygulama konusunda merak ettiklerinizi bize ulaşarak öğrenebilir, teknik ekibimizden yardım ve destek alabilirsiniz.

Ürünlerimiz

Güvenlik sağlamak istediğiniz her türlü arazinin çevresinde kullanabileceğiniz düz hatlı jiletli tel çeşitlerimiz, ucuz fiyatlarımız ve hızlı gönderim seçeneğimizle sizlerin güvenliğini sağlamaya talibiz. Satın alma işleminiz gerçekleştikten sonra en kısa sürede ürünlerinizin gönderimini yapmaktayız. Düz hatlı jiletli tel fiyatları ve ürünle ilgili daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Güvenliğiniz ve memnuniyetiniz bizim için önemlidir.

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü