Fens Teli Sistemleri

Tel Çit Sistemleri
Fens Teli Sistemleri

Çok amaçlı kullanım özelliği sağlayan ve bun nedenle yıllardır tercih edilen fens teli yani örme tel firmamızın kalitesi ve uygun fiyatlarıyla kapınıza geliyor. Yıllardır tercih edilen ve bir klasik haline gelen fens teli modellerimiz yeni teknoloji ile üretilmiş makinalar ile üretilmekte olup ömürlük kullanım sağlayacak kadar dayanıklı ve kalitelidir.

Fens Teli Nedir?

Fens teli hepimizin bildiği örme telin adıdır; çevreleme amaçlı kullanılan, görselliği ve hava akımını engellemediği için duvar yerine tercih edilen, özel bir bakım ve boya gerektirmediği ve yıllarca kullanılabildiği için kırsal kesimde ve şehirlerde sıkça tercih edilen bir çevreleme sistemidir. Beton üzerine uygulanabileceği gibi direkt olarak toprağa da uygulanabilmektedir. Eğer isterseniz alçak surlarınızın üzerinde, isterseniz direkt olarak arazideki toprak üzerine uygulayabilirsiniz.

Fens Teli Özellikleri

Fens teli çeşitleri göz aralıkları ve tel kalınlıkları bakımından farklılık gösterdiği için çok amaçlı olarak kullanılabilir. Sıcak daldırma galvaniz ve üzeri kaplanmış sıcak daldırma galvaniz tel olmak üzere iki farklı çeşitte üretilmektedir. Düz telin bükülerek ve birbirine geçirilmesiyle elde edilmektedir.

Fens Teli Kullanım Alanları

Fens teli bağ, bahçe, arsa, kümes, spor sahaları gibi yerlerin çevrilmesi için kullanılmaktadır. Kırsal kesimde en çok arazi ve bahçelerin çevrilmesinde kullanılmaktadır. Şehir merkezlerinde ise bunların yanı sıra tenis kortu, futbol ve basketbol sahası gibi spor komplekslerinin çevrelenmesinde; okul bahçelerinde, site çevresinde kullanımı yaygındır. Pas, korozyon, deformasyon gibi olumsuzlukları olmadığı için fens teli hemen her yerde en çok tercih edilen çevreleme sistemi olma özelliğini korumaktadır.

Fens Teli Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Öncelikle ihtiyaç duyduğunuz fens teli kalınlığını ve uzunluğunu belirlemelisiniz; nasıl bir amaçla kullanacağınıza göre alacağınız ürün özellikleri değişecektir. Ayrıca yalnızca .-çevreleme mi yoksa çevreleme ile birlikte güvenlik mi istediğinizden de emin olmalısınız; güvenlik endişenizden dolayı daha korunaklı bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız farklı çözüm önerileri arasından seçim yapmalısınız. Eğer emin değilseniz firmamız bünyesindeki uzman ekip arkadaşlarımız size bu konularda yardımcı olacaktır.

Fiyatlarımız

Firmamızın fens teli fiyatları ürün çeşidine göre değişiklik gösterebileceği için fiyat bilgisi için lütfen bize ulaşın.  

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü