Galvaniz Puntalı Tel Çit

Tel Çit Sistemleri
Galvaniz Puntalı Tel Çit

Tel çit konusunda ihtiyaç duyduğunuz ne varsa burada! Sizlere en uygun fiyatları ve en kaliteli çit modellerini sunan firmamız yeni nesil teknolojiler ile üretilmiş galvanizli puntalı tel çit modelleriyle de dayanıklı ve ekonomik ürünler sunmaktadır.

Galvanizli Puntalı Tel Çit Nedir?

Galvanizli puntalı tel çitler teknik özellikleri bakımından son derece tatmin edici, dayanıklı ve kullanışlı ürünlerdir. Ürünlerimiz punta kaynak yöntemi ile imal edilmektedir. Puntalı kafes tellerini farklı göz aralıkları, tel kalınlıkları ve genişlikleri, ihtiyaca uygun uzunluklarıyla üretmekteyiz. Kaynaklı teller sıcak daldırma galvaniz ile kaplanmış ve üzeri PVC ile kaplanmıştır. Kaynak sonrasında galvanizleme yapılmasının ve sonrasında PVC ile kaplanmasının sebebi paslanma, deformasyon, renk bozulmaları gibi olumsuzluklarla karşılanmaması içindir.

Galvanizli Puntalı Tel Nerelerde Kullanılır?

Galvanizli puntalı tel çitler en çok havalandırma kanalları, kümes ve kafes yapımı, balık çiftlikleri gibi özel kullanım alanları için düşünülmüştür. Ancak bunların dışında sıva ve alçı altı uygulamaları için, otomotiv sanayisinde, fritöz gibi küçük ev aletlerinin yapımında da kullanılmaktadır. Göz aralıklarının farklı olması nedeniyle pek çok alanda rahatlıkla ve uzun yıllar kullanılabilmektedir. Galvanizli puntalı tel çit modelleri şu özellikleri sayesinde sıkça tercih edilmektedir:

  • Paslanmaz, deformasyona uğramaz.
  • Sağlamdır, şekli bozulmaz.
  • Özel bir bakım ve onarım gerektirmez, yıllarca ilk günkü gibi kullanılabilir.
  • Farklı göz aralıkları ve tel kalınlıkları ile bütün ihtiyaçlarınıza cevap verir.

Firmamızın Uygulamaları

Firmamız kaliteli ve dayanıklı tel çitler üreten ve müşterilerinin tamamından tam not almış bir firmadır. Amacımız en az maliyet ile en kaliteli ürünler ortaya koyabilmektir. Bunu gerçekleştirebilmek ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanabilmek kendimizi daima yeniliyoruz. Üretim yaptığımız alanlarda ortaya çıkan tüm teknolojik yenilikleri takip ediyor, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çabalıyoruz.

Sizinle her zaman iletişim halinde olmak, önerilerinizi değerlendirmek ve sizleri mutlu etmek için çıktığımız yolda çok büyük hedefler başararak en çok tercih edilen firma haline geldik. En kaliteli ve dayanıklı galvanizli puntalı tel çit modellerimiz ile sizlere kusursuz hizmet vermekteyiz.

Fiyatlarımız

Ürünlerimizin fiyatları tel kalınlığı, göz aralığı, istenilen büyüklük gibi etmenlere göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Galvanizli puntalı tel çit fiyatları hakkında bilgi almak için dilediğiniz an bize ulaşabilirsiniz. 

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü