Kaynaklı Tel Çit

Tel Çit Sistemleri
Kaynaklı Tel Çit

Yıllardır kullanılan ve pek çok ihtiyaca cevap veren örgü tellerden sonra ortaya çıkan ve yeni teknolojiler sayesinde geliştirilen kaynaklı tel çitler sert ve sağlam duruşu, uzun yıllar bozulmadan kullanılabilmesi gibi özellikleri sayesinde çok tercih edilen çevreleme sistemlerinden birisi haline geldi. Adından da anlaşılacağı gibi kaynaklı tel çit çeşitleri yatay ve dikey olarak birbirine puntalanarak kaynatılmaktadır. Üretimi ve teknik özellikleri sağlamlık ve güvenilirlik anlamında son derece tatmin edici olan kaynaklı tel çitler modern ve şık görüntüsüyle de estetik anlayışınıza hitap etmektedir.

Kaynaklı Tel Çit Teknik Özellikleri

Sıcak daldırma galvaniz tellerin birbirine kaynatılması ile elde edilen kaynaklı tel çitler ikiye ayrılır; ilki bu bahsettiğimiz tellerin kaynatılması ile elde edilenler, ikincisi ise aynı tellerin üzerine PVC kaplama yapılarak üretilmesi sonucunda üretilenlerdir. PVC kaplama sayesinde kaynaklı tel çit çeşitleridoğa koşullarına daha dayanıklı hale gelmektedir; ayrıca PVC kaplama sayesinde ürünün renklendirilebilmesi de söz konusudur.

Punta kaynaklı tellerde tel kalınlığı 2 mm ile 3 mm arasında değişir. Göz aralıkları ise minimum 25*50 mm büyüklüğünde olmak üzere 50*50, 50*75, 75*75, 100*100 mm gibi farklı göz aralıklarında olmaktadır.

Standart tel yüksekliğinden bahsedecek olursak 1 m, 1,5 m, 2 m gibi yüksekliklerde üretilmektedir.

Kaynaklı Tel Çit Kullanım Alanları

Kaynaklı tel çitler etrafını çevirmek istediğiniz her yerde güvenle kullanabileceğiniz çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. Kaynaklı tel çitlerimiz en çok şu yerlerin çevrelenmesi için tercih edilmektedir:

  • Okul bahçeleri
  • Site, villa gibi bahçeli meskenlerin çevresi
  • Askeri alanlar
  • Hastane bahçeleri
  • Park ve bahçeler
  • Fabrika ve üretim tesisleri
  • Spor kompleksleri

Sağlamlığı, şeklinin bozulmaması, paslanma ve korozyon gibi olumsuzluklar yaratmaması gibi nedenlerle sıkça tercih edilen kaynaklı tel çit çeşitleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız şimdiye dek sayısız kaynaklı tel çit üreterek müşterileriyle buluşturmuştur. Bütün müşterilerinden tam not alan firmamız sizlere her zaman en kaliteli, en şık, en sağlam ve en ekonomik ürünleri üretmektedir.

Kaynaklı Tel Çit Fiyatları

Sizlere en iyi fiyatları sunma garantisi veren firmamız en ekonomik kaynaklı tel çit fiyatları ile memnuniyetinizi kazanıyor. Bize ulaşarak fiyat ve ürün bilgisi alabilirsiniz. 

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü