Kelebek Panel Çit

Panel Çit
Kelebek Panel Çit

Son yıllarda ev, işyeri, apartman, villa, site gibi yerlerde alanı çevrelemek için panel çitler tercih edilmeye başlandı. Panel çitlerde de teknolojik ilerlemeler sayesinde farklı model ve çeşitler üretiliyor. Bunlar hem görsel olarak şık, kullanışlı, dayanıklı ve güvenlikli ürünler.

Binaların ve bahçelerin şık görünümlerini kapatmayan ve uzun yıllar kullanılabilecek kadar dayanıklı olan panel çitlerden en çok tercih edilen modelleri arasında yer alan kelebek panel çit yukarıda sözünü ettiğimiz yer ve mekanlar için mükemmel koruma sağlayan, özel üretilmiş bir üründür.

Kelebek Panel Çit Nedir?

Adından da anlaşılabileceği gibi kelebek panel çit modelleri kelebek şeklinde güvenlik tedbirine sahiptir. Kelebek kısmı jiletli tel vazifesi görmektedir. Klasik panel çit üzerine güvenliği arttırmak için jiletli tel çekilmesi gerekmektedir. Ancak bu çok da tercih edilesi bir durum değildir çünkü böylece daha fazla zahmet ve para gerekmektedir; ancak kelebek panel çitler kendi doğasında keskin ve koruyucu kelebek şekilli bölümleri sayesinde bir taşla iki kuş vuruyor.

Kelebek şeklindeki keskin kısım hem güvenliği sağlar hem de jiletli telden çok daha estetik görünür. Bu nedenlerle çok fazla kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Kelebek panel çit kelebek şekli verilmiş sac ile panel çitin birleşmesinden ortaya çıkmıştır. Yataydaki çubuk teller ile mukavemet verilen geniş kelebek yüzeyi birleşmiştir.

Mızraklı Panel Çit Özellikleri

Kelebek panel çit  çok fonksiyonlu, sade, şık ve dayanıklı bir üründür. Ürün özelliklerini şöyle listeleyebiliriz:

  • Son derece estetik bir görünüm sergileyen kelebek panel çit ev ve iş yerleriniz için eşsiz bir üründür; bahçelerinizi estetik bir biçimde çevreler.
  • Kelebek sisteminden dolayı son derece güvenlidir, istenmeyen durumlara karşı tedbir almayı sağlayan kelebek panel çitler jiletli tel gibi güven veren, ancak sade ve şık görünen ürünlerdir.
  • Sert ve sağlam bir duruşu vardır; doğa olaylarından ve hafif darbelerden etkilenmez.
  • Dayanıklıdır ve sağlamlığı tartışılmazdır; uzun yıllar boyaya bile ihtiyaç duymadan kullanmak mümkündür.

Kelebek Panel Çit Nereden Alınır?

Firmamız aracılığıyla ve ekonomik fiyatlarla kelebek panel çitlerden satın alabilir; güvenilir ödeme şekli ile ödeme yaptıktan sonra size gönderimini sağlayabilirsiniz. Ürünlerimiz firmamızın güvencesi altında olan, kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir. Fiyat bilgisi için ve ürünlerimizden satın almak bir tık uzağınızda!

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü