Mızraklı Panel Çit

Panel Çit
Mızraklı Panel Çit

Özellikle site, apartman, villa, bahçeli iş yerleri gibi mekanlar için düşünülmüş ve üretilmiş mızraklı panel çit estetik olarak hoş duran, güvenliği üst düzeyde sağlayan, dayanıklı ve ekonomik ürünler arasında yer alır.

Mızraklı Panel Çit Nedir?

Adından da anlaşılabileceği gibi mızraklı panel çit modelleri üst kısmında mızrak şeklinde güvenlik tedbirine sahiptir. Mızrak kısmı jiletli tel vazifesi görmektedir.Klasik panel çit üzerine güvenliği arttırmak için jiletli tel çekilmesi gerekir; bu iki ayrı işlem, iki ayrı maliyet gerektirir; mızraklı panel çit mızraklı kısımlarıyla jiletli tel vazifesi görür; aynı zamanda şık görünümünden ödün vermez.

Bu hem güvenliği sağlar hem de jiletli telden çok daha estetik göründüğü için daha çok tercih edilir. Ürün kısaca mızrak şekli verilmiş sac ile panel çitin birleşmesinden ortaya çıkmıştır diyebiliriz. Yataydaki çubuk teller ile mukavemet verilen geniş mızrak yüzeyi birleşmiştir.

Mızraklı Panel Çit Özellikleri

Son zamanların en çok merak edilen ve en çok tercih edile, bizim de müşterilerimize sıklıkla tavsiye ettiğimiz mızraklı panel çit çok fonksiyonlu, sade, şık ve dayanıklı bir üründür. Mızraklı panel çitler;

  • Estetik bir görünüm sergiler; ev ya da iş yerinizin dışarıdan görünüşünü bozmadan şık bir şekilde etrafını çevreler.
  • Mızrak sisteminden dolayı son derece güvenlidir, istenmeyen durumlara karşı tedbir almış olursunuz. Mızraklı panel çitin üzerinden hiçbir şey atlayıp geçemez.
  • Rijit (sert) bir duruşu vardır.
  • Dayanıklıdır; uzun yıllar boyaya bile ihtiyaç duymadan kullanılabilir.

Mızraklı Panel Çit Nereden Alabilirim?

Mızraklı panel çit ürünlerimize göz atarak seçiminizi yapabilir ve kolayca sipariş edebilirsiniz. Ürünlerimizle ilgili merak ettiğiniz her şeyi bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Ürünlerimiz firmamızın ürün garantisi altında olmakla beraber, piyasada bulabileceğiniz en sağlam ve en şık mızraklı panel çit modelleridir.

Mızraklı Panel Çit Fiyatları

Panel çit çeşitleri içinde en çok tutulan mızraklı panel çit fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Size özel fiyatlar, özel gönderim seçenekleri ve daha pek çok özellikli ürün için firmamıza ulaşabilir, detaylı bilgi ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü