Olimpik Jiletli Tel

Jiletli Tel
Olimpik Jiletli Tel

Nerde yaşarsak yaşayalım güvenlik tedbirlerine ihtiyaç duymaktayız. Hırsızlardan, davetsiz misafirlerden ve hayvanlardan korumak istediğimiz yerler vardır; evlerimiz, bahçelerimiz veya değerli iş ve eşyaların bulunduğu yerler gibi. Güvenlik tedbirlerini arttırmak içinteknolojik ekipmanların yanı sıra artık birer klasik haline gelmiş çevreleme ve arsa kapatma yöntemleri de kullanılmaktadır.

Kırsal kesimde olsun, şehir merkezinde olsun her türlü yerde bulunan bahçe, arazi, çiftlik gibi yerlerin etrafını çevirmek ve yabancıların girmesini engellemek için en iyi yöntem jiletli tel çeşitleri demek mümkündür. Jiletli teller farklı model ve çeşitlerde üretilmektedir; biz sizin için en iyisini düşünüp üretiriz; size de ihtiyacınız olan jiletli tel modelini seçerek güvenliğinizi sağlamak kalır.

Olimpik Jiletli Tel Özellikleri

Jiletli tel çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olan olimpik jiletli tel yani diğer adıyla düzlemsel jiletli tel helezon jiletli tellere benzese de onun gibi üç boyutlu yapıda değil, adından anlaşılacağı gibi daha düzlemseldir.

Teknik özellikleri de oldukça tatmin edicidir; çekirdek teli 2,5 mm kalınlığında üretilir ve üzeri 0,5 mm kalınlığında galvaniz ile kaplanır. 45, 60 ve 90 cm yüksekliğinde daire şeklinde iç içe geçen tellerden oluşan olimpik jiletli tel çeşitleri arasında ihtiyacınıza uygun olanını seçerek sipariş verebilirsiniz.

Olimpik Jiletli Tel Nerelerde Kullanılır?

Olimpik jiletli tel pek çok yerde kullanılır. En çok kullanıldığı yerler arasında

  • Kişisel araziler
  • Bahçeler
  • Özel korunaklı bölgeler
  • Tarihi eserlerin etrafındaki alanlar
  • Fabrika, depo, ambar çevreleri
  • Sınırlar
  • Askeri bölgeler
  • Organize sanayi bölgeleri yer alır.

Kısaca yüksek derecede koruma sağlamak istenen her yerde olimpik jiletli tek kullanılabilir. Görüntüsü caydırıcıdır; uzun yıllar kullanılabilir, paslanmaz ve korozyona uğramaz. Ayrıca olimpik jiletli teller darbelere karşı da dayanıklıdır; eğilip bükülmez ve yıpranmaz.

Olimpik Jiletli Tel Ürünlerimiz Ve Fiyatlarımız

Ürünlerimizi kalite standartlarımız çerçevesinde tasarlayarak üretmekteyiz. Üretimimizin her aşamasında gerekli kontrolleri sağlarız. Bütün ürünlerimiz firmamızın garantisi altında olmakla beraber en ekonomik fiyat garantisine de sahiptir.

Bize ulaşarak olimpik jiletli tel fiyatları ve ürün detayları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü