Pvc Dİkenli Tel

Tel Çit Sistemleri
Pvc Dİkenli Tel

Uzun yıllardır güvenlik ve çevreleme amaçlı kullanılan, dayanıklı ve korunaklı olması nedeniyle ilk tercih olma özelliğini koruyan dikenli teller son yıllarda PVC dikenli tel olarak karşımıza çıkıyor. PVC kaplaması sayesinde dayanıklılığı arttırılan ve renklendirilebildiği için daha estetik görünen PVC kaplı dikenli teller sayesinde siz de etrafını çevirmek istediğiniz neresi varsa hemen başlayın!

PVC dikenli tel çeşitlerimiz bir tık uzağınızda! Siparişinizi verin ve en kısa sürede kapınıza kadar gelecek olan, Türkiye’nin en kaliteli PVC dikenli tel ürününü kullanmaya başlayın. Tarla, bağ, bahçe, ne varsa biz çeviriyoruz! Siz isteyin, yeter!

PVC Dikenli Tel Farkı

Dikenli tel ile aynı koruma özelliklerine sahiptir; her ikisi de sıcak daldırma galvaniz tellerin bükülerek birleşmesinden ve üzerine belirli aralıklarla (yaklaşık olarak 70 mm ile 100 mm arasında değişen aralıklar) dikenli tellerin eklenmesi ile üretilir. Her ikisi de dayanıklıdır ve rijit duruşa sahiptir; istenilen zemin üzerine kolayca uygulanabilir ve güvenilirdir. Ancak PVC dikenli tel çeşitleri oksitlenme, korozyon, renk bozulması gibi olumsuzluklara karşı çok daha dayanıklıdır. Bu nedenle PVC dikenli telleri ömür boyunca güvenle kullanabileceğinizi söylemek mümkün.

PVC Dikenli Tel Nerelerde Kullanılır?

Etrafını çevirmek istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz dikenli teller en çok şu yerlerde tercih edilmektedir

  • Bağ ve bahçe çevreleri
  • Arazi çevresi
  • Tarlalar arası sınır belirleme
  • Evcil ya da yabani hayvanlardan korunmak istenen alanlar
  • Göl veya gölet çevreleri
  • Fabrika, ambar ve depo etrafları
  • Ören yerleri
  • İzinsiz girilmesi istenmeyen açık alanlar
  • Askeri bölgeler

Siz de yukarıda saydığımız gibi yerleri çevrelemek için kaliteli ve dayanıklı PVC dikenli telleri tercih edebilirsiniz. Ancak amacınız daha fazla bir güvenlik sağlamak ise firmamızın üst düzey güvenlik sağlayan çevreleme sistemlerine göz atabilirsiniz.

PVC Dikenli Tel Fiyatları

Firmamız sizlere üstün hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunmak için yola çıkmıştır. Amacımız en kaliteli ve dayanıklı ürünleri en hızlı hizmet ile sizlere ulaştırmak; ekonomik fiyat garantisi vermektir. PVC dikenli tel fiyatları konusunda da sizlere ucuz fiyat garantisi ve uygun ödeme seçenekleri sunuyoruz. Bize ulaşarak fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü