Rüzgar Kesici File

Diğer Ürün Çeşitleri
Rüzgar Kesici File

Bahçe, avlu, teras, yol kenarı gibi rüzgara açık olan alanların aşırı rüzgardan etkilenmesini önlemek, görüntüyü kısmen de olsa kesmek ve estetik bir görünüm sağlamak için rüzgar kesici file sıkça tercih edilen çevreleme sistemleri arasında yer alıyor. Modern ve ekonomik rüzgar kesici fileler pek çok kullanım alanına sahiptir.

Rüzgarı kesmek dışında güneş ışınlarından ve doludan korunma amaçlı olarak da kullanılan rüzgar kesici fileler en ekonomik fiyatlar, uygun ödeme koşulları ve hızlı gönderim seçenekleri ile firmamız tarafından satışa sunulmuştur.

Rüzgar Kesici File Özellikleri Ve Kullanım Alanları

Rüzgar kesici fileler;

  • Açık oturma alanlarını güneşten ve rüzgardan korumak
  • Teras ve balkonlara korunaklı bir oturma alanı sağlamak
  • Villa, site gibi meskenlerin bahçelerinde mahremiyet sağlayabilecek kadar görüntüyü engellemek
  • Tel ve çitlere monte edilerek aşırı rüzgarı kesmek
  • İnşaat çevrelerinde ve inşaat cephelerinde inşaat filesi vazifesi sağlamak
  • Seraların üzerine çekilerek bitkileri direkt güneş ışığından korumak,
  • Bitkileri, bahçeleri kuşlardan, doludan ve direkt güneş ışığından korumak
  • Ürün toplama ve ürün kurutma örtüsü gibi amaçlarla kullanılır.

Filenin özelliğinden kaynaklı olarak hava geçişi sağlandığı için şişme yapmaz; kötü bir görüntü oluşmaz.Rüzgar kesici file çeşitleri  75lik ve 95lik olmak üzere ikiye ayrılır.

Rüzgar Kesici File Nerden Alınır?

Rüzgar kesici fileleri firma garantisi altında 5 yıl garanti süresi ile satışa sunan firmamız uygun ödeme seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Seçtiğiniz ölçüdeki rüzgar kesici file çeşitlerimizden satın almanız durumunda sizlere en kısa sürede kargolamaişlemi yapılmaktadır. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda farklı boyutlarda üretilerek satılan ürünlerimize isteğe göre eklemeler de yapılmaktadır. Dilerseniz file kenarlarına kemer genişliğinde kolon ve şerit dikilebilir, 1er metre arayla kuşgözü halka yapılabilir.

Kurulumu son derece basit olan rüzgar kesici fileleri monte etmek için uzman bir ekibe ihtiyaç duymazsınız; aldıktan sonra kolayca dilediğiniz yere yerleştirebilir ve kullanabilirsiniz. Rüzgar kesici file çeşitlerimiz ve rüzgar kesici file fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü