Yaprak Çit

Yaprak çit de çim çit gibi son zamanlarda estetik amaçlı olarak çokça tercih edilir hale geldi. Çünkü hem görselliği hem de sunduğu fonksiyonel özellikleri göz önünde bulundurulduğu zaman yaprak çit görsel açıdan güzellik gereken yerler için mükemmel bir seçim haline gelmektedir. Peki yaprak çit nedir ve nerelerde kullanılır? Yaprak çitler dayanıklı mıdır? Yaprak çit fiyatları nelerdir? Kısacası yaprak çit ile ilgili merak ettiğiniz ne varsa hepsinin yanıtını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Yaprak Çit Nedir Ve Nerelerde Kullanılır?

Yaprak çit sıcak daldırma galvaniz ile üretilmiş tellerin üzerinde yer alan doğal yaprak şeklinde tasarlanarak yerleştirilmiş PVC yeşil plakalardan oluşur. Tamamen gerçek yaprak görünümü olan ancak gerçek yaprak gibi bakım gerektirmeyen bu plakalar sayesinde dört mevsim yeşil, dertsiz, bakımlı ve dekoratif görünen çitlere sahip olursunuz. Şık ve kullanışlı olan yaprak çit sistemleri;

  • Ev, villa, site gibi meskenlerin etrafının çevrilmesinde
  • Birbirine sınır olan bahçelerde mahremiyeti koruma amaçlı
  • Otellerin çevresinde ve bölmeleri arasında
  • Teras ve balkonlarda
  • Spor alanlarının etrafında
  • Yol kenarlarında
  • Park ve bahçe çevrelerinde dekoratif amaçlı kullanılabilir.

Yaprak çitler bakım temizlik, sulama gerektirmez; yıllarca ilk günkü canlı rengini ve doğal görünümünü korur. Güneş ışınlarından solmaz, yağmur sularından etkilenmez, boyası akmaz ve ufalanarak dağılmaz. PVC yapraklar doğal yaprak görünümünü korurken malzemeden dolayı yıpranmaz ve aşınmaz.

Yaprak Çit Uygulaması

Belirli standartlara göre boylarda üretilen yaprak çitler rulolar halinde bulunmakta ve bu rulolar ile satışa sunulmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun ölçülerde firmamızdan satın alacağınız yaprak çitlerin uygulanması için özel bir montaj ustası ya da ekibine ihtiyaç yoktur. Son derece basit bir şekilde monte edilen yaprak çitlerin keyfini sürmek için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Yaprak Çit Fiyatları

Siz değerli müşterilerimiz için her zaman en kaliteli ve en ucuz yaprak çit çeşitlerini üreterek sizlere ulaştırmaktayız. Yaprak çitlerimiz tamamen firmamızın garantisi altında olan, yıllarca ilk günkü parlaklığını ve canlılığını koruyan ürünlerdir. Dekoratif bahçeler ve teraslar bizim işimiz; bize ulaşın!

Panel Çit Fiyatları    Panel Çit    Tel Örgü